چهارشنبه ۲۷ دي ۱۳۹۶,Jan 17 2018
استکبار می‌خواهد چرخ انقلاب را از حرکت باز بدارد معاون سیاسی استانداری فارس:

استکبار می‌خواهد چرخ انقلاب را از حرکت باز بدارد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: استکبار می‌خواهد چرخ این انقلاب را از حرکت باز بدارد تا انقلاب به سمت پیشرفت و توسعه حرکت نکند.

به گزارش لادستان، مهندس هادی پژوهش در جمع مردم روستای فیشور از بخش اوز لارستان در سخنانی اظهار داشت: انقلاب اسلامی، نعمات و برکات عظیم و بزرگی برای ملت ایران داشته و دارد. ملتی که تحت فشار ظلم و استبداد 2500 ساله سلطنت شاهنشاهی بود، ملتی که از خودش اختیاری نداشت و به‌واسطه سلطة بیگانگان اعتماد به نفس خودش را از دست داده بود، اما با تأسی از قرآن و فرهنگ اسلامی و با تأسی از پیامبر عظیم‌الشأن و ائمه معصومین(ع) و با رهبری‌های حکیمانه حضرت امام(ره)، انقلاب اسلامی در این کشور سامان و شکل گرفت.

وی با بیان اینکه امام بزرگوار هدفش تثبیت دین و قرآن در کشور و دیگر عزتمندی مردم بود، افزود: امام با این هدف می‌خواست به مردم عظمت بدهد تا مردم خود را باور کنند و احساس حقارت نکنند و احساس نکنند که برده دیگران هستند و الحمدالله اهداف امام راحل محقق شد.

پژوهش با بیان اینکه دشمنان، 8 سال جنگ را بر این کشور تحمیل کردند، خاطرنشان کرد: استکبار باز می‌خواهد چرخ این انقلاب را از حرکت باز بدارد تا انقلاب به سمت پیشرفت و توسعه حرکت نکند و کشور ساخته نشود و ما بایستی همیشه مواظب و هوشیار باشیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: هنر ما ایرانیان این بوده است که با توجه به تحریم‌های ظالمانه، در مقابل آمریکا، اسرائیل و استکبار جهانی محکم ایستاده‌ایم و توانسته‌ایم کشورمان را خودمان  بسازیم و کارها را رو به جلو حرکت دهیم.

وی اظهار داشت: امروز دشمنان ساکت ننشسته‌اند و جنگ‌های فرقه‌ای و مذهبی را در این منطقه به راه انداخته‌اند و شیعه را در مقابل اهل سنت و سنی را در مقابل شیعه قرار داده‌اند و به‌عنوان تفکر به اصطلاح برگشت به رجوع اصول اولیه اسلام، جرم و جنایت در حق انسانیت مرتکب می‌شوند.

وی تصریح کرد: امروزه همه می‌بینید که چه در سوریه، یمن و عراق می‌گذرد. همه به نام اسلام و قرآن، بدنامی را برای اسلام ایجاد کرده‌اند، اما کشور ایران در مقابل این حرکت‌ها ایستاده و کار کرده و به فضل پروردگار این کار ادامه خواهد یافت.

معاون سیاسی استاندار فارس ادامه داد: اگر امروز استقلال، آزادی و امنیت داریم و کشوری داریم که خودمان آن را  اداره می‌کنیم و نظامی داریم که در مقابل کفار می‌ایستد و زیر بار ظلم و ستم نمی‌رود، این‌ها همه به‌خاطر خون مقدس شهدا، امام بزرگوار و ولایت است.

پژوهش افزود: الآن آمریکایی‌ها، غربی‌ها و استکبار جهانی در پی آن هستند که به آن‌ها بله بگوییم. شاید با بله گفتن ما همه چیز فراهم شود اما آن موقع عزت و هویت خودمان را از دست داده‌ایم.

وی در پایان سخنانش تأکید کرد: امروز مسؤولان کشور و در رأس آن رهبر معظم انقلاب به دنبال این هستند که رفاه مردم را فراهم کنند و دولت تدبیر و امید هم با همة کمبودهایی که داشته است به حمداله پروژه‌ها و طرح‌های کلان میلیاردی را در کشور، استان، شهرستان و روستاها به بهره‌برداری می‌رساند.  

منبع: روابط‌عمومی فرمانداری ویژه لارستان


  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

استکبار می‌خواهد چرخ انقلاب را از حرکت باز بدارد

آخــریـــن اخبـــــار