چهارشنبه ۲۷ دي ۱۳۹۶,Jan 17 2018
آمریکا و اسرائیل در مقابل ایران ضعیف هستند/ مقاومت ملت باعث شده که غربی‌ها در مقابل ایران کم بیاورند معاون سیاسی، امنیتی استانداری فارس:

آمریکا و اسرائیل در مقابل ایران ضعیف هستند/ مقاومت ملت باعث شده که غربی‌ها در مقابل ایران کم بیاورند

معاون سیاسی، امنیتی استانداری فارس گفت: اگر رئیس‌جمهور آمریکا، ایران را در ردیف شش کشور منع ورود به آمریکا قرار می‌دهد به‌خاطر این است که آن‌ها با وجود در اختیار داشتن امکانات و ابزارهای جنگی، باز هم از ملت ایران می‌ترسند.

به گزارش لادستان، دکتر هادی پژوهش در مراسم افتتاح مجموعه ورزشی روستای گلار از بخش اوز لارستان گفت: امروز در تمام نقاط عالم، نام ایران و ایرانی می‌درخشد و این درخشش به‌واسطه انقلاب اسلامی و خون مقدس شهدا است. انقلاب اسلامی که اساس و پایه‌ی آن بر مبنای مکتب حیات‌بخش اسلام بوده و هست.

 

وی افزود: امروز در اقصی‌نقاط عالم از آفریقا تا آمریکای جنوبی، اروپا و آسیا، ایران و ایرانی را به‌خوبی می‌شناسند، اما یک نکته‌ای که همه واقف هستند این است که ایرانیان ملتی مقاوم با روحیه‌ی خوبی هستند که توانسته‌اند امروز خودشان را در دنیا نشان بدهند.

 

وی تصریح کرد: امروز اگر رئیس‌جمهور آمریکا ما را در ردیف یکی از شش کشور ورود به آمریکا ممنوع قرار می‌دهد این است که آمریکا با این همه امکانات مادی و ابزارها و امکانات جنگی که در اختیار دارد از ملت ایران می‌ترسد و خوف دارد و بعد از 38 سال که از پیروزی انقلاب می‌گذرد، احساس عجز و ناتوانی می‌کند.

 

پژوهش بیان کرد: آمریکا و اسرائیل هر جا که ایران در مقابلش قرار گرفته است به ضعف خودشان پی برده‌اند. حمایت‌های جمهوری اسلامی در جنگ جنوب لبنان نمونه آن است که باعث شد که کشور و مردم لبنان و آن‌هایی که در پیکار بودند، علیه اسرائیل بایستند واسرائیل را شکست بدهند.

 

معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس ادامه داد: در افغانستان،آمریکایی‌ها متحمل شکست سنگینی شدند و مقاومت مردم افغانستان متأثر از انقلاب  اسلامی، مانع از این شد که آمریکا به راحتی بتواند کاری یا اقدامی انجام بدهد. در عراق آمریکایی‌ها مجبور شدند که حضورشان را پایان بدهند و به حداقل برسانند چون مردم عراق هوشیار بودند. امروزه در سوریه و یمن کشتارها را می‌بینیم، با این وجود مردم محکم ایستاده‌اند و از شهر و کشور خود دفاع و مقاومت می‌کنند به جهت اینکه نمی‌خواهند سلطه کفار و بیگانگان را بپذیرند و همة این‌ها متأثر از انقلاب اسلامی ایران و رهبری‌های حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری است.

 

وی بیان کرد: امروز می‌بینیم که آمریکایی‌ها و غربی‌ها در مقابل ایران کم آورده‌اند و این نتیجه مقاومت، شجاعت و هوشمندی این ملت عزیز بوده است که خداوند این توفیق را به چنین مردمی داده است که بایستی شاکر خداوند متعال باشیم.

 

معاون سیاسی استانداری فارس ادامه داد: امروز اگر ما عزت داریم و به‌عنوان یک ملت مقاوم شناخته می‌شویم و با همه سختی‌ها و تنگناها توانسته‌ایم روی پای خودمان بایستیم و اگر توفیقی در عرصه داخلی و پیشرفت‌های مختلفی در بخش‌های مختلف داریم، به برکت تعالیم عالیه اسلام و رهبری حضرت امام بوده است و بایستی قدردان نظام و انقلاب و رهبری باشیم.

 

پژوهش خاطرنشان کرد: روستاها قبل از انقلاب در شرایط بدی به سر می‌بردند، اما امروز به برکت انقلاب اسلامی در تمامی سراسر ایران اسلامی نعمات زیادی وجود دارد.

 

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: تمامی اموال مادی انسان‌ها و هر آن‌چه که سرمایه مادی است از بین می‌رود و آنچه که پیش خدا باقی می‌ماند و جاودان و همیشگی است، وارد شدن به کارهای خیر است و اگر می‌خواهیم در این دنیای مادی و این دنیای فانی صدقه‌ی جاریه را ذخیره کنیم، بایستی آن‌چه که داریم در راه خدا و خدمت به مردم و هم‌نوعان خود در آوریم تا مردم بتوانند از آن استفاده کنند.

 

پژوهش ضمن تقدیر و تشکر از خیرین روستای گلار گفت: اگر امروز سیدعبدالله هاشمی خیر عزیز این روستا یک مجموعه ورزشی را در روستای خود می‌سازد تا جوانان در این مکان به ورزش بپردازند و بدنشان را بسازند. مسلماً این یک صدقة جاریه خواهد بود و آقای هاشمی بایستی به خودش ببالد و خوشحال باشد که کار خیری را انجام داده است که همه مردم از آن استفاده می‌کنند و کار مردم را تسهیل می‌کند.

 

وی با بیان اینکه آثار خیر و ثواب ساخت این پروژه عظیم برای هاشمی و خانواده هاشمی‌ها ماندگار خواهد بود؛ ادامه داد: امروز ساخت این‌چنین مکان‌هایی می‌تواند از بروز برخی از آسیب‌های اجتماعی که جامعه را آزار می‌دهد، جلوگیری کند چون انسانی که ورزش می‌کند با فکر سالم می‌تواند بالندگی و پویایی در جامعه ایجاد کرده و جامعه را بسازد.

 

معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس در پایان سخنانش تأکید کرد: دولت تدبیر و امید هم سهم قابل‌توجهی در بخش اوز داشته است و بیش از 120 میلیارد ریال در این  بخش هزینه کرده است.

 

منبع: روابط‌عمومی فرمانداری ویژه لارستان


  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آمریکا و اسرائیل در مقابل ایران ضعیف هستند/ مقاومت ملت باعث شده که غربی‌ها در مقابل ایران کم بیاورند

آخــریـــن اخبـــــار