دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶,Jan 22 2018
خدمت‌رسانی ١٨ اکیپ راهداری برای بازگشایی راه‌ها در لارستان مدیرکل راه‌وشهرسازی لارستان خبر داد؛

خدمت‌رسانی ١٨ اکیپ راهداری برای بازگشایی راه‌ها در لارستان

مدیرکل راه‌وشهرسازی لارستان گفت: بیش از 18 اکیپ راهداری با 220 نفر راهدار به‌صورت شبانه‌روزی در جاده‌ها در حال خدمت‌رسانی به مردم هستند.

به گزارش لادستان، مهندس باقری‌فرد مدیرکل راه‌وشهرسازی لارستان که از آغازین ساعات بارش باران در محورها حضور داشته است، اطلاعاتی از وضعیت جاده‌های حوزه استحفاظی خود را تشریح کرد.

 

باقری‌فرد در این زمینه گفت: با توجه به هشدارهای چند روز اخیر اداره هواشناسی، جلسات مختلفی جهت هماهنگی و آمادگی هر چه بیشتر راهداران سخت‌کوش این اداره‌کل و رؤسای ادارات تابعه تشکیل شده است.

 

وی افزود: در حال حاضر که شاهد نزول رحمت الهی و بارش‌های شدید در حوزه استحفاظی هستیم، بیش از 18 اکیپ راهداری به همراه 150 دستگاه خودرو سبک و سنگین و 220 نفر راهدار به‌صورت شبانه‌روزی در جاده‌ها در حال خدمت‌رسانی به مردم هستند.


مدیرکل راه‌وشهرسازی لارستان تصریح کرد: بیش از 3592 کیلومتر راه و 25 گردنه در حوزه استحفاظی این اداره‌کل وجود دارد و به حمدالله با همت راهداران مشکل خاصی نداشته و در حال حاضر کلیه مسیرها باز است.

 

وی در پایان به رانندگان توصیه کرد از عجله و شتاب خودداری کرده و هنگام خواب‌آلودگی از رانندگی خودداری کنند و همچنین با توجه به لغزنده بودن جاده در مسیر نسبت به داشتن برف پاک‌کن و دیگر الزامات، اقدامات لازم را صورت داده و با صبر و حوصله بیشتری رانندگی کنند.

 

منبع: روابط‌عمومی اداره‌کل راه‌وشهرسازی لارستان


  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

خدمت‌رسانی ١٨ اکیپ راهداری برای بازگشایی راه‌ها در لارستان

آخــریـــن اخبـــــار