دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶,Jan 22 2018
کشتی‌گیر ملی‌پوش لارستانی تقدیر شد از سوی رئیس شورای اسلامی شهرستان لارستان؛

کشتی‌گیر ملی‌پوش لارستانی تقدیر شد

کشتی‌گیر ملی‌پوش لارستانی از سوی رئیس شورای اسلامی شهرستان لارستان با اهدای هدایایی تقدیر شد.

به گزارش لادستان، رئیس شورای اسلامی شهرستان لارستان صبح امروز در جلسه‌ای که به منظور تقدیر از محمدرضا عسکرپور؛ کشتی‌گیر ملی‌پوش لارستانی با حضور معاون اداره ورزش و جوانان لارستان در ساختمان شورای اسلامی این شهرستان برگزار شد، گفت: کسب عناوین مختلف در رقابت‌های قهرمانی کشتی کشور و حضور در چند دوره از اردوهای تیم ملی توسط نوجوانان لارستانی علی‌رغم کمبود امکانات ورزشی و نبود حریف تمرینی، کاری بسیار ارزشمند محسوب می‌شود که عسکرپور با تلاش و پشتکار فراوان به این موفقیت‌های بزرگ دست یافته است.

 

یعقوب موحدی با اشاره به اینکه باید توجه ویژه‌ای به ملی‌پوشان ورزش لارستان شود، افزود: از اداره ورزش و جوانان لارستان انتظار می‌رود که پاداش ویژه‌ای برای این قهرمانان در نظر گیرد تا امثال محمدرضا عسکرپور با شور و ‌شعف بیشتری برای افتخارآفرینی تلاش کنند؛ چرا که همین قهرمانان هستند که با کسب مقام در میدان‌های بزرگ، لارستان را به کشور معرفی خواهند کرد.

 

وی با بیان اینکه قهرمانان ملی بزرگ‌ترین سرمایه‌های اجتماعی به شمار می‌آیند، تأکید کرد: ورزشکاران لارستانی با کسب مقام‌های مختلف در میدان‌های بزرگ بین‌المللی موجب توسعه و رشد این شهرستان می‌شوند به همین منظور مسؤولان ارشد لارستان نیز باید حمایت همه‌جانبه از ملی‌پوشان داشته باشند.

 

رئیس شورای اسلامی شهرستان لارستان در پایان قول مساعد داد که در حد توان از نخبه‌های ورزشی لارستان تقدیر به‌عمل آورد.

 

در ادامه محمدرضا عسکرپور نیز در سخنانی رمز موفقیت خود را توکل بر خدا، تلاش و پشتکار و همچنین حمایت‌های خانواده و مربیان اعلام کرد و گفت: از زحمات پدر و برادرم و همچنین حسن امین‌پور که موجب رشد و پیشرفت من در امر قهرمانی شده‌اند، قدردانی می‌کنم.

 

در پایان هدایایی به‌رسم یادبود از طرف شورای اسلامی شهرستان لارستان به این ملی‌پوش اهدا شد.

 

به گزارش لادستان، محمدرضا عسکرپور بیش از 10 مدال طلای قهرمانی استان فارس، چند مدال از رقابت‌های کشوری و حضور در تیم‌های ملی کشتی نونهالان و نوجوانان را در کارنامه افتخارات خود دارد.

 

منبع: فارس


  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کشتی‌گیر ملی‌پوش لارستانی تقدیر شد

آخــریـــن اخبـــــار