چهارشنبه ۱ فروردين ۱۳۹۷,Mar 21 2018
«نرجس‌خاتون» لارستان گروه برگزیده جشنواره عمار شد

«نرجس‌خاتون» لارستان گروه برگزیده جشنواره عمار شد

مدرسه دخترانه نرجس‌خاتون لارستان به‌عنوان یکی از گروه‌های برگزیده جشنواره کشوری عمار معرفی و انتخاب شد.

به گزارش لادستان، هفتمین جشنواره مردمی فیلم عمار که هر ساله رو به گسترش و تولید محتواهای ارزشی دارد و در لارستان نیز با استقبال خوب مردم مواجه شده است در بخش جانبی «فیلم ما» که بر فیلم‌سازی با ابزارهای ساده و فیلم‌برداری از سوژه‌های اطراف خود تأکید داشت، بهترین‌های خود را شناخت.

 

بر این اساس، در بخش «پیاده‌روی اربعین»، ۱۳۰ اثر از ۹ شرکت‌کننده به دبیرخانه ارسال شده که کاندیداهای این بخش آقایان «سعید فوداجی» از بیرجند با ارسال ۸ اثر و تدوین صحیح و قاب‌بندی درست، «رضا مؤذن» با ارسال ۲۳ اثر از ارومیه و «محمود جمشیدی» با ارسال ۶۶ اثر از اراک بودند که برگزیده نهایی این بخش «محمود جمشیدی» به دلیل ارسال بیشترین اثر شناخته شد.

 

در بخش «اولین درآمد پدرم»، ۵۳ اثر به دبیرخانه رسید و ۴۹ نفر در این بخش شرکت کرده و در این بین، دو مدرسه نیز در این بخش شرکت کردند.

 

کاندیداهای این بخش نیز آقایان «علی‌رضا خالدی» از استان قم به دلیل انتخاب نمای زیبا از شهر محل زندگی به‌عنوان پس‌زمینه مصاحبه‌شونده، «علی‌رضا صادق‌نیا» از قم به دلیل مقدمه زیبا و تدوین قابل قبول، «منوچهر احمدی میرقائد» از استان کهگیلویه و بویراحمد به دلیل استفاده از نماهایی مرتبط از روستا و محل کار پدر و «احسان نورتقانی» از شهرستان گنبد استان گلستان به دلیل استفاده از نماهایی مرتبط با موضوع از محل کار پدربزرگ و قاب‌بندی صحیح و تدوین قابل‌قبول و شروع و پایان صحیح بودند که برگزیده این بخش «احسان نورتقانی» از شهرستان گنبد شد.

 

«گروه‌های شرکت‌کننده» نیز دیگر بخش این مسابقه بود که در این بخش، مجموعه‌ای که بیشترین اثر را ارسال کند و افراد بیشترین نسبت به سایر مجموعه‌ها در آن شرکت داشته باشند، حائز اهمیت بودند.

 

در این بخش اما سه گروه، مدرسه دخترانه نرجس‌خاتون لارستان با ارسال ۱۷ اثر و شرکت ۱۵ دانش‌آموز به سرپرستی «زهرا شاکرپور» از معلمان این مدرسه، دبستان پسرانه امام حسین(ع) بیرجند با ارسال ۱۵ اثر و شرکت ۱۴ دانش‌آموز و مدرسه پیام هدایت شهر تهران با ارسال ۲۳ اثر و شرکت ۱۹ دانش‌آموز به سرپرستی «اسلامی» معلم این مدرسه به‌عنوان گروه‌های برگزیده معرفی و انتخاب شدند.


  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

«نرجس‌خاتون» لارستان گروه برگزیده جشنواره عمار شد

آخــریـــن اخبـــــار