شنبه ۳۰ دي ۱۳۹۶,Jan 20 2018
بیت آیت الله آیت اللهی حمایت از حسن روحانی را شدیداً تکذیب کرد+ متن پیام کسوف آفتاب لارستان با انتشار یک خبر بی پایه و اساس

بیت آیت الله آیت اللهی حمایت از حسن روحانی را شدیداً تکذیب کرد+ متن پیام

بیت آیت الله آیت اللهی شدیدا بیانه ی حمایت از حسن روحانی را در انتخابات اخیر ریاست جمهوری تکذیب کرد.

 

 

 

 

 

ساعت 12: 26 دقیقه ی دوازدهم اردیبهشت ماه خبری مبنی بر حمایت قاطع بیت آیت الله آیت اللهی از حسن روحانی در پی انتخابات پیش روی ریاست جمهوری بر روی خروجی رسانه ی اصلاح طلبان شهرستان که به مدیر مسئولی حمید منشی و رئیس ستاد انتخاباتی حسن روحانی در لارستان مدیریت می گردد، با قید فوریت در شبکه های اجتماعی منتشر گردید .

ذوق زدگی اهالی این رسانه و دیگر رسانه ها کار را به آنجا رساند که این امر تا حدودی نقل گروه های شبکه های اجتماعی گردید.

پس از انتشار این خبر اقشار مختلف مردم فارغ از نوع نگاه سیاسی آنها ، به این خبر واکنش نشان داده و این حمایت را دچار ابهام و سوالاتی دانستند .

پیگیری های مجله ی فرهنگی اجتماعی لادستان پس از اعلام این خبر با توجه به ذوق زدگی های رسانه ی اصلاح طلبان و از انجایی که همواره حضرت آیت الله آیت اللهی پیر و مراد لارستانیها در زمان حیات خود ملجا و پناه همه ی  مردم با همه ی گرایشات سیاسی " به جز به گفته ی شخص ایشان آنانی که با ولایت فقیه مشکل دارند" بوده است و پس از ایشان فرزند برومند وی جناب آقای سید حسن آیت اللهی با زنده نگه داشتن بیت این مرجع عظیم الشان راه و روش این عالم وارسته را ادامه داده اند این نوع بیانیه که تا کنون نه در زمان حیات حضرت آقا و نه پس از فوت ایشان هیچ گاه در انتخابات صادر نشده است از این بیت وارسته بعید به نظر می رسید.

 

تماس تلفنی خبرنگار لادستان با فرزند ایشان جناب آقای سید حسن آیت اللهی و بیانه ی تکذیب ایشان خطاب به سایت اصلاح طلبان لارستان ( مدیریت محترم نشریه آفتاب لارستان

با احترام معروض میدارد خبر منتشر شده تحت عنوان حمایت بیت آیت الله آیت اللهی از کاندید خاصی در انتخابات  ریاست جمهوری صرفا نظر بیت نیست و بیت شدیدا تکذیب می کند چرا که بیت آیت اللهی معتقد است که در تمام انتخابات باید بی طرفی خود را حفظ کند و از کاندید خاصی طرفداری نکند چرا که مردم خود آگاهند و شعور سیاسیشان بالاست و خود بهتر می دانند لذا باید مردم را در انتخاب کاندیدای اصلح آزاد گذاشت و مگر یادمان رفته است فرمایش امام خمینی ره که فرمود " مردم قیم لازم ندارند"بنابراین اینجانب سید محمد حسن آیت اللهی اعلام می کنم که این اطلاعیه بدون مشورت با سایر اعضای بیت صادر شده و به هیچ وجه نظر تمامیت بیت نیست تنها نظر جناب حاج حسین آیت اللهی اخوی محترم بنده است . متشکرم.)به خوبی گواه بر این بود که این اطلاعیه بدون مشورت و بر خلاف نظر بیت معظم ،همسر مکرمه آیت الله آیت اللهی ، فرزند برومندشان سید حسن آیت اللهی توسط حسین آیت اللهی  منتشر گردیده است.

همچنین  تماس تلفنی خبرنگار لادستان با حجت الاسلام والمسلمین سید محمد حسین نسابه نیز که به علت بیماری در خارج از شهرستان به سر می برند این موضوع را قویا تکذیب و با ابراز ناراحتی شدید خواستار اصلاح این بیانیه شدند.

 

اما توصیه ی لادستان به رسانه ی آفتاب لارستان و رسانه های دیگر آن است که در پی گرم شدن تنور انتخابات نگاه ابزاری را از افراد ، شخصیت ها ، اقشار مختلف و بالاخص بیت آیت الله آیت اللهی برداشته وصرفا به کاررسانه ای و اطلاع رسانی خود بپردازند.

و جای سوال در آنجاست که چگونه آفتابی ها اخلاق رسانه ای را زیر پا گذاشته و تکذیبه ی این حمایت توسط سید حسن آیت اللهی را علی رغم ارسال تکذیبه به این رسانه توسط ایشان درج ننموده و از این موضوع با بی تقوایی کامل عبور کرده اند.

 

پی نوشت: حسین آیت اللهی یکی از فرزند آیت الله آیت اللهی امام جمعه ی مرحوم لارستان می باشد، حمایت از پایان حصر سران فتنه، حمایت از سید محمد خاتمی و ... از دیدگاه های وی می باشد جهت مرور دیدگاه های سیاسی و شناخت ایشان، می توانید به آدرسayatollahi_lar در نرم افزار اینستاگرام مراجعه نمایید.


  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

بیت آیت الله آیت اللهی حمایت از حسن روحانی را شدیداً تکذیب کرد+ متن پیام

آخــریـــن اخبـــــار