شنبه ۳۰ دي ۱۳۹۶,Jan 20 2018
رد صلاحیت 33 نفر توسط هیئت نظارت و 25 نفر در هیئت اجرایی شورای اسلامی شهر و روستا فرماندار ویژه لارستان خبر داد:

رد صلاحیت 33 نفر توسط هیئت نظارت و 25 نفر در هیئت اجرایی شورای اسلامی شهر و روستا

فرماندار ویژه لارستان از برگزاری الکترونیکی انتخابات در شهر لار برای نخستین بار خبر داد.

جلیل حسنی امروز با تأکید بر اهمیت مشارکت همه آحاد جامعه در انتخابات، اظهار داشت: امید می‌رود بر اساس دستورالعمل ها و قانون و مقرراتی که از سوی ستاد انتخابات کشور تهیه و ارسال شده، بتوان انتخاباتی خوب، سالم، قانونمند ، قاعده مند، بهتر از گذشته و با مشارکت بیشتر در لارستان برگزار کرد.


وی با اشاره به آمار داوطلبین ثبت‌نام کننده در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان لارستان، اظهار داشت: در مجموع 782 نفر ثبت نام کردند که تاکنون 15 نفر انصراف داده‌اند و 33 نفر توسط هیئت نظارت و 25 نفر هم در هیئت اجرایی ردصلاحیت شده اند که این میزان نسبت به دوره گذشته 6 درصد کاهش داشته است.


معاون استاندار فارس با بیان اینکه 717 نفر برای رقابت در صحنه شوراهای اسلامی شهر و روستا در لارستان باقی مانده‌اند، ادامه داد: از این تعداد 564 نفر در روستاها و 153 کاندیدا در شهرهای لارستان به رقابت خواهند پرداخت.


فرماندار ویژه لارستان با اشاره به اینکه امسال انتخابات در شهر لار برای نخستین بار بصورت تمام الکترونیکی برگزار خواهد شد، افزود: آنچه که برای برگزاری انتخابات مکانیزه لازم است در وزارت کشور تأمین و آماده خواهد شد و افراد هم آموزش‌های لازم را فرا گرفته اند.


حسنی درباره تعداد شعب اخذ رأی در شهرستان لارستان برای انتخابات پیش رو نیز گفت: برای انتخابات این دوره تعداد 35 شعبه در شهر لار و 110 شعبه نیز در دیگر شهر ها و در مناطق روستایی شهرستان لارستان و در مجموع در 145 شعبه اقدام به اخذ آرا خواهد شد که نسبت به دوره قبل 8 درصد افزایش دارد.


  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

رد صلاحیت 33 نفر توسط هیئت نظارت و 25 نفر در هیئت اجرایی شورای اسلامی شهر و روستا

آخــریـــن اخبـــــار