شنبه ۳۰ دي ۱۳۹۶,Jan 20 2018
وصل غیرمنتظره یارانه حذف شدگان لارستانی پس از یکسال

وصل غیرمنتظره یارانه حذف شدگان لارستانی پس از یکسال

طی چند روز گذشته پیامک‌های گسترده‌ای با شماره پیامکی سازمان هدفمندی یارانه‌ها مبنی بر وصل مجدد یارانه نقدی آنها ارسال شد.

لادستان- بسیاری از هموطنان لارستانی که یارانه های آنها به دلایلی از جمله حضور در کشورهای حاشیه ی خلیج فارس از سوی دولت قطع گردیده بود و علی رغم  اعتراض این شهروندان که  بیش از یک سال یارانه آنها قطع بوده و واریزی نداشته‌اند، اما در پیامکی عنوان شده «یارانه شما در تاریخ 96.2.26 به حساب شما واریز می‌گردد سازمان هدفمندی یارانه‌ها»

در این پیامک زمان واریز یارانه نیز 26 اردیبهشت 96 مشخص شده است.

برخی کارشناسان طی ماه‌های اخیر برخی اقدامات دولت در آستانه انتخابات را عوام گرایی و پوپولیستی با هدف جلب آراء مردم معرفی کرده که از جمله آن می‌توان به افزایش ناگهانی یارانه مستمری بگیران، افزایش حقوق کارمندان و حداقل بگیران، پرداخت سود سهام عدالت اشاره کرد.

حال اینکه با کدام استدلال پس از یک سال یارانه افراد حذف شده مجدد واریز می‌شود، معلوم نیست و شائبه پول پاشی جدید دولت در استانه انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری را قوت می‌بخشد.

کمتر از 5 روز مانده به انتخابات شاهد رفتارها پوپولیستی و تحرکات انتخاباتی با ابزار یارانه بیت‌المال هستیم که باید از سوی مسئولان ناظر مورد توجه جدی قرار گیرد.

این اتفاقات در حالی رخ می‌دهد که حسن روحانی و اسحاق جهانگیری، کاندیداهای ریاست جمهوری رقیب را به تزریق پول بین مردم متهم کرده که عواقب ان تورم و نقدینگی و بیکاری است. همچنین مسئولان دولتی پیشتر گفته بودند، یارانه و کارانه صدقه دادن به مردم است.

یکی از وعده‌های روحانی در انتخابات سال 92 بی نیاز کردن مردم از یارانه 45 هزار 500 تومانی است که با عدم تحقق این شعار و قبول آن اکنون از بیت المال و در استانه انتخابات یاد مردم و فقرا افتاده است.

 


  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

وصل غیرمنتظره یارانه حذف شدگان لارستانی پس از یکسال

آخــریـــن اخبـــــار