دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶,Jan 22 2018
عده ای در همین شهرستان در فضای مجازی در رثا و در مرگ ندا آقا سلطان شعر نوشتند!/اینها حق ندارند بگویند چرا به ما مسئولیت نمی دهید فرمانده سپاه لارستان :

عده ای در همین شهرستان در فضای مجازی در رثا و در مرگ ندا آقا سلطان شعر نوشتند!/اینها حق ندارند بگویند چرا به ما مسئولیت نمی دهید

جشن بزرگ بصیرت ویژه برنامه گرامی داشت 9 دی ماه با حضور پرشور مردم انقلابی و با بصیرت لارستان و با اجرای خواننده انقلابی کشورمان حسین حقیقی جمعه شب 8 دی ماه 96 در سالن تربیت بدنی شهر لار برگزار شد.

 

 

 

 

 

 

به گزارش خبرنگار لادستان؛دراین جشن سرگرد پاسدار امیر جاهدی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه لارستان طی سخنانی به بیان ابعاد و زوایای فتنه 88 و چگونگی خروش مردم انقلابی ایران در روز 9 دی ماه 88 پرداخت و گفت:دشمن طی برنامه ریزی ده ساله در پی این بود که نظام اسلامی را از درون ساقط کند.

وی در ادامه با بیان اینکه فتنه88 مظلومیت حضرت علی (ع) در تاریخ را یکبار دیگر مجسم کرد،تصریح کرد:ما آنچه در تاریخ از مظلومیت مولایمان و ائمه اطهار خوانده بودیم به صراحت در در فتنه 88 دیدیم.در این فتنه کسانی که نان و نمک این مملکت را خورده بودند،ده سال زیر دست سرویس های جاسوسی آموزش دیده بودند که نظام را به مرحله سقوط و براندازی ببرند که فقط یک مرحله مانده بود نظام ساقط شود.

عده ای در همین شهرستن در فضای مجازی در رثا و در مرگ ندا آقا سلطان شعر نوشتند!

فرمانده سپاه لارستان با اشاره به اینکه برخی ها فکر می کنند که این فتنه ها فقط در تهران و کلان شهر ها بوده خاطرنشان کرد:نمی خواهیم سیاه نمایی کنیم،قاطبه مردم لارستان ولایتمدارند ولی در همین شهرستان عده ای که در فضای حقیقی فرصت حضور پیدا نکرده بودند در فضای مجازی در رثا و در مرگ ندا آقا سلطان شعر نوشتند!

وی ادامه داد:بیانیه های پی در پی سران فتنه که هنوز در فضای مرکز کشور منتشر نشده بود در برخی از رسانه های همین شهرستان منتشر می شد.

جاهدی گفت:در روز نهم دی ماه 88 همین افراد در سایت هایشان با ادبیات شبکه های غربی نوشتند همین مردمی که در میدان تهران جمع شدند نظام آن ها را با کیک و ساندویچ به خیابان کشانده است و جالب اینجاست همین افراد مدعی نظام هستند و حتی حاضر نشده اند که لحظه ای عذرخواهی کنند.

هنوز آقایان حاضر به عذر خواهی نیستند!

وی با اشاره به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه عده ای که در سال های گذشته در داخل کشور مسئولیت داشتند دیگر حق ندارند امروز نظام را متهم کنند بلکه باید پاسخگو باشند،بیان کرد: روزگاری عده ای به تعبیر خودشان نخست وزیر امام(ره) بودند ولی در سال 88 کار نظام را به مرحله سقوط و براندازی رساندند وتلخی ماجرا اینجاست که با همه اسنادی که از جریان فتنه 88 منتشر شده و با وجود این همه خسارت های جبران ناپذیری که به جمهوری اسلامی زدند، هنوز آقایان حاضر به عذر خواهی نیستند!

کسانی که اصل نظام را قبول ندارند حق ندارند بگویند چرا به ما مسئولیت نمی دهید

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه لارستان با بیان اینکه در سال 88 ضریب قابل قبولی از شرکت مردم در انتخابات به وجود آمده بود،این فرصت را به یک تهدید برای نظام تبدیل کردند،تصریح کرد:به تعبیر حضرت آقا دشمن را امیدوار کردند چه آن افرادی که در تهران این کار را کرده بودند و چه کسانی در همین شهرستان ما نیز افرادی دست به قلم شدند و در رثای فتنه گران شعر نوشتند،این ها باید بیایند و رسماً عذر خواهی کنند،حق ندارند طلبکار نظام باشند،حق ندارند تریبون به دست بگیرند و بگویند چرا به ما مسئولیت نمی دهید،چرا به شما مسئولیت بدهیم! شما اصل نظام جمهوری اسلامی را در سال 88 به مرحله براندازی و سقوط قرار دادید این یعنی اصل نظام را قبول ندارید، به چه دلیل و سندی به شما مسئولیت بدهیم!

جاهدی در ادامه گفت:اگر کسی هم جلوی این ها می ایستد می گویند چرا جلوی ما را گرفته اید،اتفاقا ما به این ایستادن افتخار می کنیم چون حضرت آقا فرموده اند فتنه 88 خط قرمز نظام است،عده ای که از خط قرمز های نظام رد شدند هنوز هم تکلیفشان مشخص نشده است،هشت سال از این ماجراها گذشت هنوز آقایان یک جمله نگفته اند که ما معذرت می خواهیم و یا ما اشتباه کردیم.

ریشه همه تحریم های اقتصادی فتنه 88 است

وی با اشاره به اینکه ریشه قطعنامه 1929 شورای امنیت سازمان ملل که سند تحریم های آمریکایی و اروپایی بعد از سال 88 بوده است در فتنه 88 بوده است خاطر نشان کرد:سرویس های جاسوسی CIA تایید می کند که در سال 88 دشمن یعنی آمریکایی ها می توانند نظام را به مرحله براندازی برسانند.

وی گفت:ریشه همه تحریم های بعد از این قطعنامه ماجرای هسته ای نیست چرا به مردم دروغ می گوییم،ریشه این تحریم های این قطعنامه که در سال 89 به تصویب رسید پرو شدن دشمن در ماجرای فتنه 88 بود هیچ چیز دیگر نیست بعضی ها به دروغ می گویند اگر درصد سوخت هسته ای را از 5 درصد به 20 درصد نکرده بودیم تحریم نمی شدیم و یا اینکه در مجمع عمومی سازمان ملل آمریکا با این لفظ خطاب نمی کردیم تحریم نمی شدیم،این ها دروغ است ریشه همه تحریم های اقتصادی فتنه 88 است.

جاهدی در پایان اظهار داشت:امیدواریم روزی برسد که همه ی کسانی که در فتنه 88 دخیل بوده اند و همه ی کسانی که امروز خون به دل ولایت می کنند چه کسی که در صحن حضرت شاه عبدالعظیم تحصن کند و چه در کف خیابان های تهران در سال 88 متحصن بشوند همه ی این ها محکوم اند همه این افراد باید بدانند با مردمی طرفند که وقتی پای اصل نظام و انقلاب وسط باشد با کسی رو در بایستی ندارند که روز نهم دی ماه این را نشان داد.


  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

عده ای در همین شهرستان در فضای مجازی در رثا و در مرگ ندا آقا سلطان شعر نوشتند!/اینها حق ندارند بگویند چرا به ما مسئولیت نمی دهید

  1. سید می‌گه:

    جناب جاهدی عزیز هیچ چیز بالاتر ازتقوانیست وهیچیز بهتراز حقیقت وراستگویی ان شاالله که مردم باور داشته باشند عملکرد مسولین

آخــریـــن اخبـــــار