چهارشنبه ۲۷ دي ۱۳۹۶,Jan 17 2018
عملیات اجرایی قطعه 2 بزرگراه جهرم – لار به طول 25 کیلومتر آغاز شد مدیر کل راه و شهرسازی فارس خبر داد:

عملیات اجرایی قطعه 2 بزرگراه جهرم – لار به طول 25 کیلومتر آغاز شد

مدیر کل راه و شهرسازی فارس از اجرای عملیات قطعه 2 بزرگراه جهرم – لار به طول 25 کیلومتر با اعتباری بالغ بر 400 میلیارد ریال خبر داد.

 

 

به گزارش «لادستان»،فیروز تکاور در مراسم آغاز این پروژه افزود: بزرگراه شیراز- جهرم - لار - بندر عباس یکی از مهمترین محورهای شریانی و ترانزیتی کشور است و شمال به جنوب کشور را به هم متصل می کند.

وی خاطر نشان کرد: از که طول مسیر حدود 160 کیلومتری  شیراز- جهرم با همت مسئولین ، مراحل پایانی تبدیل شدن به بزرگراه را طی می کند و اکنون حدود 30 کیلومتر بیشتر باقی نمانده است.

او تصریح کرد: 8 کیلومتر از این  مسیر به زودی به بهره برداری می رسد و 12 کیلومتر هم از آن  زیر سازی شده و یک لایه آسفالت آن مانده که تا پایان سال به اتمام خواهد رسید و مابقی مسیر نیز در صورت تامین اعتبار تا چهار ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید.

تکاور خاطر نشان کرد: کل مسیر شیراز – جهرم را تقریبا به صورت بزرگراه داریم و از جهرم به لار که حدود 160 کیلومتر است ، 55 کیلومتر آن در حوزه اداره کل راه و شهرسازی فارس است.

وی اضافه کرد: در حال حاضر 15 کیلومتر محور جهرم – لار در دست اجرا می باشد و 65 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و عملیات اجرایی 25 کیلومتر ادامه مسیر را نیز به زودی آغاز می کنیم.

تکاور اظهار امیدواری کرد:اگر مشکلات مالی اجازه دهد، این پروژه در مدت زمان 2 سال که تعیین شده به اتمام خواهد رسید.

وی در خصوص ابنیه فنی قطعه 2 بزرگراه جهرم – لار تصریح کرد: 69 دستگاه پل و 3100 متر دیوار حائل و 13 کیلومتر نیوجرسی در طول این 25 کیلومتر اجرا خواهد شد.

مهندس تکاور در پایان افزود: 901 هزار متر مکعب حجم خاکبرداری و 380 هزار متر مکعب حجم خاکریزی این پروژه می باشد/پانا


  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

عملیات اجرایی قطعه 2 بزرگراه جهرم – لار به طول 25 کیلومتر آغاز شد

آخــریـــن اخبـــــار