چهارشنبه ۲۷ دي ۱۳۹۶,Jan 17 2018
اقدام بی سابقه استاندار فارس!/تبار 2 معاون و 14 مدیرکل را راهی بیرم کرد در پی گلایه شدید مردم بخش بیرم لارستان از عملکرد دولت در این بخش؛

اقدام بی سابقه استاندار فارس!/تبار 2 معاون و 14 مدیرکل را راهی بیرم کرد

پس از گلایه مندی شدید مردم بخش بیرم لارستان از عملکرد دولت در این منطقه، که مسئولان بیرم در سفر اخیر استاندار فارس به لارستان به وی منتقل کردند، استاندار فارس وعده داد که یکی از معاونان خود را جهت بررسی موضوع به این بخش بفرستد.

 

 

 

 

 

 

به گزارش خبرنگار لادستان،حال ظاهرا به وعده خود عمل کرده و شنیده می شود که استاندار فارس در حرکتی بی سابقه وکم نظیر  2 معاون خود و 14 مدیر کل استان را فراخوانده تا جهت بررسی مشکلات بخش بیرم فردا (روز سه شنبه 19 دیماه) در این بخش حضور یابند و بصورت مستقیم در جریان گلایه مندی مردم و مسؤلان این بخش قرار گیرند.

رحیمی معاون عمرانی استانداری فارس، حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، مدیر کل دفتر امور شهری استانداری فارس،  مدیر کل دفتر امور روستایی استانداری فارس،مدیر کل دفتر فنی استانداری فارس مدیر کل گاز استان، مدیر کل راه و شهرسازی شهرستان، مدیر کل آب و فاضلاب استان، مدیر کل برق استان، مدیر کل بنیاد مسکن استان و.... از جمله از میهمانان هستند که شنیده می شود در جلسه فردا حضور یابند.

گفتنی است این اقدام نه تنها در بخش بیرم بلکه در شهرستان بی سابقه است!


  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

اقدام بی سابقه استاندار فارس!/تبار 2 معاون و 14 مدیرکل را راهی بیرم کرد

  1. ناشناس می‌گه:

    یعنی بدون حضورفرماندارشهرستان این ی بی احترامی نیست

آخــریـــن اخبـــــار