چهارشنبه ۲۷ دي ۱۳۹۶,Jan 17 2018
رفع تصرف ۱۶۴ هزار مترمربع از اراضی دولتی لارستان در دو ماه اخیر مدیرکل راه و شهرسازی لارستان خبر داد:

رفع تصرف ۱۶۴ هزار مترمربع از اراضی دولتی لارستان در دو ماه اخیر

مدیرکل راه و شهرسازی لارستان گفت: در دو ماه اخیر بیش از ۱۶۴ هزار مترمربع زمین به ارزش ۱۵۶ میلیارد و ۹۶۹ میلیون ریال رفع تصرف از اراضی ملی در حوزه این اداره کل داشته‌ایم.

 

 

 

به گزارش لادستان به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان، محمدرضا باقری فرد مدیرکل و محمدصادق یادگار مدیریت املاک و حقوقی این اداره کل ضمن بازدید از حوزه استحفاظی از نزدیک در جریان اقدامات یگان حفاظت از اراضی این اداره کل قرار گرفتند. باقری فرد افزود: در دو ماه اخیر بیش از ۱۶۴ هزار مترمربع زمین به ارزش ۱۵۶ میلیارد و ۹۶۹ میلیون ریال رفع تصرف از اراضی ملی در حوزه این اداره کل داشته‌ایم.

 

وی بیان کرد: این تصرفات در شهرهای گراش، لار، جویم، بیرم، خنج و گله‌دار بوده است که با هوشیاری کامل یگان حفاظت این اداره کل تمامی این اراضی شناسایی و پرونده آن‌ها به مراجع قضایی ارسال و پس اخذ دستور از دادستانی تمامی این اراضی از متصرفان بازپس گرفته شد. باقری فرد به تمامی سودجویان زمین هشدار داد یکی از اولویت‌های مهم ما حفاظت از اراضی دولتی است و به صورت شبانه‌روزی کلیه اراضی ملی زیر ذره‌بین پرسنل املاک و حقوقی این اداره کل قرار دارد و اجازه هیچ‌گونه سودجویی به زمین‌خواران نخواهیم داد.

وی در خصوص بازپس‌گیری زمین از متصرفان افزود: در گله‌دار سه قطعه زمین به مساحت ۸۶۹ مترمربع، بیرم سه قطعه به مساحت ۱۹ هزار و ۶۲۱، گراش ۴۵ هزار و ۷۰۰، جویم ۵۰ هزار، خنج ۶ هزار و لار ۹۷ مترمربع زمین‌های متصرفی بازپس‌گیری شده است.


  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

رفع تصرف ۱۶۴ هزار مترمربع از اراضی دولتی لارستان در دو ماه اخیر

آخــریـــن اخبـــــار