دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶,Feb 26 2018
مردم «شعار زدگی» و «توقع آفرینی» را نمی پذیرند رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی:

مردم «شعار زدگی» و «توقع آفرینی» را نمی پذیرند

دکتر جمشید جعفر پور رئیس کمیسیون فرهنگی و نماینده مردم لارستان،خنج و گراش سخنران اصلی مراسم راهپیمایی 22 بهمن در شهر لار گفت:باید دسترسی های مردم با مسئولان باید راحت و آزادتر شود.

 

 

 

 

 

 

به گزارش خبرنگار لادستان،جمشید جعفر پور نمایده مردم لارستان،خنج و گراش در راهپیمایی 22 بهم ماه در لارستان در سخنانی با اشاره به فعالیت دشمنان در فضای مجازی و شبکه های ماهواره ای و شبکه های درونی برای نابود کردن دستاوردهای انقلاب و برجسته کردن نقاط ضعف گفت:دشمنان به دنبال این هستند که به جوان امروزی بگویند نظام اسلامی کارآمد نیست و مشکلات را نمی تواند حل کند.وی افزود: حضور گسترده شما مردم در 22 بهمن ماه مشت کوبنده ای بر دهان این یاوه گویی ها است.

 

وی در ادامه خطاب به مردم گفت:نمی گوییم که مشکلات نداریم،گرانی نیست و بیکاری وجود ندارد اما اگر نا امید بشویم آیا می توانیم این مشکلات را حل کنیم؟ما موانع بزرگتر مثل 8 سال جنگ از سر راه برداشتیم و با کمک گرفتن از مردم می توان این مشکلات را حل کرد.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تشریفات و فاصله های مسئولان با مردم باید برداشته شود اظهار داشت:دسترسی های مردم با مسئولان باید راحت و آزادتر شود،جناح گرایی ها و گروه گرایی ها کمرنگ و بی رنگ شود و همه پشت مقام معظم رهبری برای حل مشکلات مردم اقدام کنیم.

 

جعفرپور گفت:سطح توقعات سیاسی،اقتصادی،اجتماعی و رافاهی مردم را در سخنرانی انتخاباتی بی جهت بالا نبریم و شعاری ندهیم که بعد از انتخاب شدن کسی نتواند آن را اجرایی کند،باید واقعیت را به مردم گفت.

 

این نماینده مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه مردم شعار زدگی و توقع آفرینی را نمی پذیرند گفت:آن فردی که در انتخابات شرکت می کند باید بگوید چه کارهایی می تواند انجام دهد و چه کارهایی را نمی تواند انجام دهد،مردم این واقعیت را می پذیرند.

 

وی در پایان با اشاره به اینکه «نابودی داعش»بزرگترین دستاورد نظام اسلامی در سال جاری بود اظهار داشت:به روح شهدای مدافع حرم و همه ی سرداران عزیزی که این پیروزی بزرگ را به ارمغان آوردند درود می فرستیم.قرار بود داعش سوریه،عراق را بگیرد تا حلقه را بر ایران تنگ کند اما الان عراق آزاد شده است،سوریه هم آزادی آن در حال تکمیل شدن است در لبنان هم حزب الله حاکمیت دارد و در نتیجه این حلقه را به گردن اسرائیل انداختیم و ان شالله آن قدر می کشیم تا اسرائیل خفه شود.


  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

مردم «شعار زدگی» و «توقع آفرینی» را نمی پذیرند

آخــریـــن اخبـــــار