شنبه ۴ فروردين ۱۳۹۷,Mar 24 2018
قرارداد ساخت آزاد راه لامرد-پارسیان امضا شد

قرارداد ساخت آزاد راه لامرد-پارسیان امضا شد

مراسم امضای هم‌زمان قرارداد مشارکت در ساخت 6 پروژه آزادراهی به طول 439 کیلومتر ظهر امروز در وزارت راه و شهرسازی برگزار شد.

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش لادستان به نقل از تین نیوز،مراسم امضای هم‌زمان قرارداد مشارکت در ساخت 6 پروژه آزادراهی به طول 439 کیلومتر ظهر امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی، معاونان وزیر و نمایندگان مجلس و همچنین مدیران عامل سرمایه‌گذار در بخش آزادراهی در ساختمان دادمان وزارت راه و شهرسازی برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار تین‌نیوز سید حسین میرشفیع معاون ساخت و توسعه آزادراه‌ها در این مراسم به تشریح جزئیات این پروژه آزادراهی پرداخت و گفت: آزادراه مشهد- چناران- قوچان به ارزش 420 میلیارد و 120 کیلومتر، آزاده راه لامرد- پارسیان به طول 56 کیلومتر و سرمایه‌گذاری 360 میلیارد تومانی ،کنارگذر سیرجان با طول 59 کیلومتر و ارزش 263 میلیاردی ازجمله پروژه‌هایی است که امروز به امضای بخش خصوصی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای کشور رسید.

 

همچنین در این جلسه قرارداد آزادراه شمالی اراک به ارزش 365 میلیارد و آزادراه مهریز-آزادگان به طول 126 کیلومتر و ارزش800 میلیارد تومان و همچنین قطعه 6 آزادراه تبریز-ارومیه به امضای مدیران عامل شرکت‌های مربوطه و خیرالله خادمی مدیرعامل شرکت ساخت رسید.


  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

قرارداد ساخت آزاد راه لامرد-پارسیان امضا شد

آخــریـــن اخبـــــار