شنبه ۴ فروردين ۱۳۹۷,Mar 24 2018
جعفرپور به گرجستان رفت به همراه اعضاي گروه دوستي پارلماني ايران؛

جعفرپور به گرجستان رفت

نماينده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شوراي اسلامي به همراه رئيس و اعضاي گروه دوستي پارلماني ايران و گرجستان به اين كشور سفر کرد.

 

 

 

 

به گزارش لادستان به نقل از خانه ملت، احمد علیرضابیگی رییس گروه دوستی پارلمانی ایران و گرجستان که به دعوت همتای گرجی خود به تفلیس سفر نموده است به همراه شهروز برزگر کلشانی، اکبر ترکی و جمشید جعفرپور سه نفر از اعضای این گروه به گرجستان سفر نمودند.

 

در بدو ورود هیات پارلمانی کشورمان مورد استقبال شالوا کیکناولیدزه رییس گروه دوستی پارلمانی گرجستان و ایران و سید جواد قوام شهیدی سفیر کشورمان در تفلیس قرار گرفت. در ابتدای این دیدار شالوا کیکناولیدزه رییس گروه دوستی پارلمانی گرجستان و ایران ضمن خوش امدگویی و ابراز خرسندی از سفر گروه دوستی پارلمانی کشورمان، گفت :امیدوارم در طول اقامت هیات در تفلیس و ملاقاتهای تدارک دیده شده بتوانیم روابط دوستانه دو کشور را تحکیم بخشیده و مسیر توسعه و گسترش همکاریهای فی مابین را بیش از پیش هموار نماییم.

 

 گروه دوستی پارلمانی کشورمان نیز بر سابقه دیرینه و تاریخی دو کشور اشاره و بر تلاش خود برای تقویت هر چه بیشتر همکاری ها در جهت منافع دو ملت تاکید کردند.  هیات پارلمانی کشورمان در طول سفر ۵ روزه خود قرار است با شالوا کیکناولیدزه رئیس گروه دوستی پارلمانی گرجستان و ایران، رومان کاکولیا، رئیس کمیته بخش ها و سیاستگذاری اقتصادی پارلمان گرجستان، ایراکلی کوباخیدزه رئیس پارلمان گرجستان دیدار نمایند.


  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جعفرپور به گرجستان رفت

آخــریـــن اخبـــــار