چهارشنبه ۲۷ دي ۱۳۹۶,Jan 17 2018
منشاء تمامی اقدامات در جمهوری اسلامی مردم هستند فرماندار لارستان:

منشاء تمامی اقدامات در جمهوری اسلامی مردم هستند

فرماندار ویژه لارستان گفت: منشاء تمامی اقدامات در جمهوری اسلامی مردم هستند.

به گزارش لادستان، جلیل حسنی در جمع مردم شهر جویم با بیان اینکه در تمامی عرصه‌ها محور حرکت ما مردم هستند؛ اظهار داشت: منشاء تمامی اقدامات در جمهوری اسلامی مردم هستند و اگر بنا باشد مردم نادیده گرفته بشوند، یقیناً آسیب‌های جدی هم برای ما و هم برای دولت و نظام ایجاد خواهد شد.

وی تصریح کرد: دهیاران و شوراهای اسلامی شهر و روستا پل ارتباط مردم و مسؤولان هستند که بایستی خواسته‌های مردم را به گوش مسؤولان برسانند و همچنین محدودیت‌ها و اختیارات دولت را به مردم منعکس کنند و ما هم باید از پتانسیل‌هایی که شوراها و دهیاران دارند استفاده کرده و هماهنگی بیشتر ایجاد کنیم و حداکثر استفاده را از حداقل امکاناتی که در اختیار داریم، ببریم تا رضایت مردم فراهم شود.

معاون استاندار فارس خاطرنشان کرد: طرح‌هایی که امسال در دهه فجر در سطح شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد و یا ساخت آن‌ها آغاز خواهد شد، از یک رشد مناسبی نسبت به سال‌های قبل برخوردار هست که این از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی و پیگیری‌های دولت تدبیر و امید است.

فرماندار ویژه لارستان خطاب به مسؤولان شهرستان تصریح کرد: توجه مدیران شهرستان صرفاً به بخش مرکزی و مرکز شهرستان نباشد، بلکه بایستی نگاهشان به تمامی بخش‌ها و روستاهای شهرستان باشد و از نزدیک مسائل و مشکلات مردم را پیگیری و مرتفع نمایند.

رئیس شورای اداری لارستان در ادامه بیان کرد: ملاقات مردم با بنده روز دوشنبه هر هفته در فرمانداری انجام خواهد شد، اما اگر مشاهده کردم که در طول هفته افرادی از روستاهای دور به فرمانداری مراجعه کرده‌اند و درخواست ملاقلات دارند، حتماً‌ با آن‌ها دیدار خواهم کرد و مشکلات آن‌ها را پیگیری می‌کنم.

حسنی در پایان سخنانش سرکشی  مستمر از بخش جویم را از اولویت کاری خود و مسؤولان شهرستان دانست و از بخشدار، دهیاران و شوراهای اسلامی شهر و روستاهای بخش جویم نیز خواست که در راستای رشد و آبادانی و توسعه بخش جویم تلاش بیشتری داشته باشند و مسؤولان را به کار و تلاش بیشتر وادارند.

منبع: روابط‌عمومی فرمانداری ویژه لارستان


  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

منشاء تمامی اقدامات در جمهوری اسلامی مردم هستند

آخــریـــن اخبـــــار